Baskılı Tatlı Kutusu

Baskılı Tatlı Kutusu

Malatya Baskılı Kutu olarak, baskılı tatlı kutuları üretiyoruz. İstediğiniz her renk ve kağıt kalitesinde. Türkiyenin tüm şehirlerine teslim ediyoruz. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türk mutfağının en değerli ve sevilen lezzetlerinde birisi de hiç şüphesiz ki tatlılar olmaktadır. Lezzetiyle çok sevilen tatlılar, şerbetli olduğu için de özel kutularda muhafaza edilmeli ve bu şekilde satışı gerçekleştirilmelidir. Tatlılarıyla ün edinen ve şerbetli tatlı satışı yapmakta olan firmaların, markaların da bu anlamda özel tercihleri arasında baskılı tatlı kutusu veya baklava kutusu yer almaktadır.  Çünkü söz konusu çok şerbetli bir tatlı olduğu için, hem tazeliğini koruması hem de servis ve satışında sıkıntı yaşanmamasını sağlaması gerekmektedir.

TATLI KUTUSU MODELLERİ

En çok sevilen tatlılar arasında yer alan baklava gibi şerbetli tatlılar, ülkemizde çok sayıda farklı firma tarafından da satılmaktadır. Özel olarak yapılan şerbetli tatlılar için satışta kullanılacak kutular ise özel olarak tasarlanmaktadır. Bu anlamda tatlı kutusu modelleri de çok sayıda çeşidi içerisinde barındırmaktadır. Farklı boyutlar ve ağırlıklar için tasarlanmakta olan bu modellerde, özel olarak tercih edilen malzemeler de çeşitlilik yaratmaktadır. Modeller tamamen tatlılara özel olarak tasarlandığı için, şerbette herhangi bir akma ya da tatlının zarar görmesine neden olacak bir etken de söz konusu olmayacaktır.

TATLI KUTUSU FİYATLARI

Tatlı satışı yapmakta olan firmalarda başlıca dikkat edilmesi gereken şey, hizmette kullanılacak kutuların sağlık açısından bir sorun teşkil etmeyecek malzemeden yapılması ve tatlıya herhangi bir zarar vermeyecek yapıya sahip olmasıdır. Bu anlamda yapılan ürünlerin hem kutu malzemelerine hem de kutu boyutlarına göre tatlı baklava kutusu fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu da firmaların toplu alım yaptıklarında kendilerine satış seçeneğini sunulmasını sağlamaktadır.

TATLI KUTUSU TOPTAN

Şerbetli tatlı satışı yapmakta olan firmalar için önemli bir yere sahip olan siparişler, tatlı kutusu toptan alışveriş ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Firmaların toptan bir şekilde kutuları alması ise fiyat açısından çok daha makul olacaktır.

TATLI KUTUSU ÖLÇÜLERİ

Firmaların müşteri potansiyeline göre tatlı kutusu ölçüleri de değişiklik göstermektedir. Bu sebeple istenilen ölçülere göre kutular üretilmekte ve satılmaktadır. Alıcıların tercihine, tatlıların boyutuna ve gramajlara göre özel olarak tasarlanmakta olan tatlı kutuları, her firmaya göre standart ölçülerde yapıldığı gibi, özel olarak da tasarlanarak satışa sunulabilmektedir.

SELEFONLU TATLI KUTUSU

Firmaların özellikle de özel olarak tercih etmekte olduğu selefonlu tatlı kutusu, ambalaj seçenekleri arasında daha özel bir yere sahiptir.