Baskılı Lokum Kutusu

Baskılı Lokum Kutusu

İstenilen ölçülerde özel baskılı olarak ürettiğimiz lokum kutusu ürünlerimiz en son teknoloji makina parkurumuzda tercih edilen baskı özellikleri uygulanarak imal edilmektedir.

Lokumlar sevginin, mutluluğun ve tatlılığın sembolüdür. Dahası, lokum satın alma eğiliminde olan insanlar aynı duyguları tasvir eden kutuları arar. İnsanlar satın alırken lokumları tadamazlar. Karar vermede yardımcı olan ambalajdır ya da kutusudur. Firmamız, lokumlarınız için müşterileri büyüleyecek benzersiz ve seçkin lokum kutuları tasarlayıp üretmektedir. Ayrıca, ilk bakışta müşterinin dikkatini çekebilecek ağız tatlandıran görüntüler, akılda kalıcı çizgiler ve malzemeler ekleme fırsatı sunmaktayız.

Firmamızın sahip olduğu dekoratif lokum kutuları sizin ikramda bulunacağınız kitleyi etkileme konusunda mükemmeldir. Lokum kutularımız eşsiz ürünler olup başka rakip firmalarda bulunamaz. İkram edilen insanları etkileme konusunda piyasadaki diğer ürünlere nazaran öncü konumundadır. Lokumlarınızın tadının yanında çok daha güzel bir şekilde, göze hitap eden kutularda ikram etmek istemez misiniz ? İşte size sahip olamayacağınız bir fırsat. Firmamızda kendinizin tasarladığı lokum kutularınızı oluşturabilir ve kendi benzersiz hediye paketinizi oluşturabilirsiniz. Hediyelik, şeffaf, bebek, piramit, mevlüt, sünnet, kutu ve tekli lokum kutusu örnekleri ile Malatya Baskılı Kutu olarak hizmetinizdeyiz.

Göze hitap eden ambalajlanmış ürünler gittikçe daha önemli hale geliyor ve ikramda bulunacağınız insanlar estetik hale getirilmiş kutularınızdan kesinlikle memnun kalacaklardır. Lokum kutusu üzerindeki güzel bir görüntü ve yazılı metin her şeyi değiştirir. Her amaç için çok çeşitli lokum kutularımız mevcuttur. İstediğiniz renk, desen, boyut ve şekilde kutularınıza sahip olabilirsiniz. Etkinlikler için lokum kutunuz, standart hediye kutusu olarak veya sadece ürününüze ekstra dokunuş vermek için kullanılabilirler. 

Markanızı güçlendirmek için kurumsal renginizde geleneksel bir lokum kutusu seçebilir veya şeffaf kapaklı orijinal ambalaj seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.