Baskılı Özel Kutu Tasarımları

Baskılı Özel Kutu Tasarımları

Kişiselleştirilmiş ürünler sevdikleriniz ya da müşterileriniz için en doğru tercihtir. Baskılı Özel Kutu olarak istediğiniz renk ve tasarımda özel kutular üretiyoruz. Kutunuzun tasarımını ve boyutlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Yeni işinizi kurmuş olabilir ve az adetli kutu siparişi vermek isteyebilirsiniz, ya da  mevcut kutularınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Karton kutulardan, mukavva kutulara, şık ve lüks kutu üretimini sizler için yapabiliriz.

Daha fazla satış yapmak ve markanızın gücünü arttırmak istiyorsanız kurumsal kimliğinize yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi yansıtan özel tasarım kutular üretiyoruz. Ekonomik, kaliteli ve lüks kutu modelleri için bizimle çalışmak isterseniz size çok yakınız. Arzu ederseniz logonuzu barındıran ve markanızın mesajını yansıtan kutu tasarımlarını sizin için hazırlayabiliriz.

Firmalara özel ürün kutuları üretimimiz lokal lak, embos lak, gofre uygulamaları ile özel tasarımlı, marjinal ve şık.  Özel kesim, yapıştırma, sıvama, kağıt veya sünger floklu ve floksuz seperatör ile ayrı bölmeli olarak tasarıma özel üretim seçenekleri. Mukavva veya Amerikan Bristol kağıt ile doğru formda, özenli çalışma. Daha şık görünüm için gümüş veya altın yaldızlı baskı ile ürüne özel kutu tasarımları yapmaktayız