Baskılı Takviyeli El Geçme Çanta

Baskılı Takviyeli El Geçme Çanta

Malatya Poşet ve Çanta toptan, perakende alışveriş, fuar ve promosyon çanta üretiminde geniş bir üretim çeşitliliğine sahiptir. Saplı ve kulplu çantalar, el geçme ve takviyeli çantalar, ipli çantalar gibi çok çeşitli çanta türlerini üretebilmektedir. El Geçme Kulplu Takviyeli Çanta Flexo baskı teknolojisiyle 8 renge kadar baskı yapılıp istenilen renk, ebat ve kalınlıkta, ayrıca mat veya parlak laminasyon şeklinde üretim yapılabilmektedir.

Güçlendirilmiş güçlü bir sapa sahip yüksek kaliteli görünümde olan düşük yoğunluklu takviyeli poşet çantalar, kalıp kesim tutamağı etrafında ekstra bir takviye sunar. Firma logonuzun net görülebilmesini sağlar. Takviyeli poşet çantalar, takı mağaza poşeti, giyim mağaza poşeti, hediyelik mağaza poşeti, alışveriş mağaza poşeti, kırtasiye poşeti ve diğer küçük eşyalar için kullanılır. Takviyeli poşetlerimiz; 26×38 takviyeli poşet, 33×45 takviyeli poşet, 40×50 takviyeli poşet, 50×60 takviyeli poşet, 60×70 takviyeli poşet olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Hangi iş içinde olursanız olun, el geçmeli plastik takviyeli poşet çantalar, markanızı tanıtmak için en iyi fikirdir. Ayrıca, müşterilerinize ürünlerinizi taşımak için dayanıklı bir çanta sunmuş oluyorsunuz.

  • Takı mağazaları
  • Giyim mağazaları
  • Hediye çantaları
  • Alışveriş mağazaları
  • Kasaplar
  • Eczaneler

Birçok farklı boyut ve renklerde  takviyeli poşet çanta modeli mevcuttur. Takviyeli poşet çantalarımız ile ilgili sorularınız varsa, ihtiyacınız olan cevaplar için lütfen bizimle iletişime geçin .