Hakkımızda

Malatya Baskılı Poşet, Çanta ve Kutu 2000 yılında kurulmuş, günün şartlarına göre mağaza poşeti, baskılı poşet, kargo poşeti, çöp poşeti vb. ürünlerin imalatını yaparak başladığımız bu yolda yenilikçi teknoloji ile yeni kanunlar doğrultusunda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak kâğıt poşet, baskılı kağıt çanta, baskılı bez çanta, baskılı tela çanta vb. ürünlerin üretimlerinide yaptık.

Her geçen gün teknolojiye ayak uydurarak makinelerimizin gelişimini sağlayarak ve müşterilerimizin talepleri üzerine karton etiket, yaka kartı, karton çanta, baskılı karton çanta vb. ürünleri de portföyümüze katarak yolumuza devam etmekteyiz.

Üretimini yapmış olduğumuz baskılı poşet, market poşeti, mağaza poşeti, takviyeli poşet, el geçme poşet, yumuşak saplı poşet, opp poşet ve bez torba gibi ürünlerimizin her zaman en kalitelisini üretmeyi amaçladık.

2014 yılında tamamiyle kurumsal bir yapıya geçen Malatya Baskılı Poşet, Çanta ve Kutu müşterilerine her zaman kaliteli ve ekonomik çözümler sunmayı hedeflemiştir. Firmamız müşteri memnuniyetini benimsemiş olup bir ürünün satışından ziyade müşterinin memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Faaliyete başladığımız günden bu yana geçen süreç, bizlere yapılmamışı yapmak adına mücadele etmeyi, yeniliklerin yaratıcısı olmayı ve güvenilir hizmet vermenin firmayı her geçen gün ileriye taşıyacağını göstermiştir.

Ayrıca topluma ve doğaya saygılı, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, eğitim ve insan kaynakları gelişimine önem veren, uzun vadeli hedefleri olan, ülkesine ve milletine maddi ve manevi katkıda bulunmayı kendine ilke edinmiş bir kurum olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bu sayede Malatya, Adıyaman, Elazığ, Kahramanmaraş gibi birçok şehirde en iyi markalarla yıllara yayılmış bir çalışma sürecimiz bulunmaktadır. Sizlere hizmet vermekten ve birlikte çalışmaktan gurur duyarız.