Baskılı Çikolata Kutusu

Baskılı Çikolata Kutusu

Çikolata kutusu modelleri imalatını en güzel şekilde yapmaktayız. Farklı renkleri değerlendirebilir ve aynı tarzda farklı modelleri yaptırabilirsiniz.

Baskılı Çikolata Kutusu İmalatı

Baskılı Çikolata Kutuları çeşitlerimizde en ekonomik ürün modelimiz  olan fiyatları öğrenmek için arayabilir teklif isteyebilirsiniz.

Firmanıza özel çikolata kutuları üretimi yapıyoruz. Düşük adet ve farklı renk alternatifleri ile uygun fiyat teklifleri veriyoruz.Eğer sizde özellikle el yapımı lüks çikolata kutuları sipariş vermeyi düşünüyorsanız taslama kutu modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Baskılı Çikolata Kutusu Üretimi

İster varak yaldızlı, ister lokal laklı isterse metalize selefon laminasyonlu olsun , fantazi karton ve sert mukavva kutular, fantazi çikolata kutuları imalatı ve promosyon çikolata kutusu özelinde üretim parkurumuz içerisindedir.

Özel kutuda çikolata servis etmek isterseniz, ister tablet ister sunum kutuları ister mıknatıslı çikolata kutusu imalatı için bizi arayınız. Özel çikolata kutusu üretimi için eğer spesyal çikolata ise ürün ölçüsü, bununda dışında adet ve gramaj bilgisi mutlaka çikolata kutusu üreticileri ile paylaşılmalıdır.

Verilecek bu bilgiler ışığında çikolata kutu ölçüleri hesaplanıp, ambalaj tasarımı sürecine geçilecektir. Çikolata kutusu ambalajı, ürün resimleri ile süslenebileceği gibi, gofre, varak yaldız ve lokal lak gibi baskı sonrası işlemleri ile zenginleştirilebilir.